Other lots in this auction
-
#183P.J. Mène
“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chasseur avec chien de chasse. Un groupe en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h:Estimate: € 1600 / 1800 -
#175
Een 18 K witgouden hangertje bezet met kleine diamantjes en een centrale smaragd van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,03 gEstimate: € 170 / 200 -
#443
Een sierbord van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une assiette décorative en porcelaine de Chine multicolore, décorée d'un motif floral. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#158
Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.
Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 250 -
#222
“Missale Romanum”. Antwerpen, Plantin, 1757. Lichte waterschade en slijtage.
“Missale Romanum”. Anvers, Plantin, 1757. Légères traces d’humidité et usures.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Royal Dux
Een sierstuk van zachte pasta, getooid met twee personages. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vide poche de pâte tendre, orné de deux personnages. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#656
Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.No longer availableDim. 85 x 82 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#477
Een fijn gesculpteerd ivoren lampvoetje met scènes van jagende tijgers. Met ivoren kapje. Beschadiging aan het kapje.
Un pied de lampe en ivoire finement sculpté avec des scènes de chasse aux tigres. Avec calotte en ivoire. Dommage pour la calotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 340 -
#97
Een brullende tijger van Japans brons op een houten voetstuk. Tijdperk Meiji.
Un tigre rugissant en bronze japonais sur un socle en bois. Période Meiji.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#545Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.
Un tapis persan en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 310 x 210 cmEstimate: € 300 / 400 -
#72Maria Margaretha La FarguePeriod: 1743 - 1813
“Straatscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Scène de rue. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200 / 240