Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie vaasjes en een lampvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.

Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.

Trois vases et un pied de lampe en faïence bleue et blanche. Delft et Nimy.
Dim. h: 20 en 12 cm
SKU: 2906210618.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #618
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #42
    La Force

    “Heren- en damesportret”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.

    “Portrait d'homme et de femme”. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    “Grand canyon”. Twee lavistekeningen. Toegeschreven Gonner Witfors.

    Grand canyon. Deux dessins de Lavis. Attribué à Gonner Witfors.
    No longer available
    Dim. 60 x 46, 41 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #130

    Een 18 K geelgouden ring bezet met email en een smaragd van +- 20 ct. Maat 50.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.
    No longer available
    Dim. 1,87 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #573

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise multicolore avec un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28
    Lalique

    Een gegivreerd glazen beeldje van een springend paard. Onderaan gesigneerd en met label.

    Une figurine en verre moulé d'un cheval sauteur. Signée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412

    “De aardappelschilster”. Tekening.

    L'éplucheur de pommes de terre. Dessin.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #182

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Dim. 200 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #350

    Een lot fantasiejuwelen waaronder drie broches, een dasspeld, twee hangers en twee horloges.

    Un lot de bijoux fantaisie dont trois broches, une pince à cravate, deux pendentifs et deux montres.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #17

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.

    Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #626

    Een eikenhouten Engels wandtafeltje met twee opklapbare zijblaadjes en met een lade.

    Une table murale en chêne anglais avec deux rallonges latérales rabattables et avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 98 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #637

    Een oude kepie van de RTT.

    Un vieux képi de la RTT.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #600
    Ets. Putzeys & Mélot, Liège

    Een oude medische weegschaal van witgelakt metaal.

    Une vieille balance médicale en métal peint en blanc.
    No longer available
    Dim. H. 144 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More