Other lots in this auction
-
#63Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.
Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Zomeravond te Achterbosch (Mol)”. Een tekening op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd augustus 1919.
“Soirée d'été à Achterbosch (Mol)”. Un dessin sur papier. Signé et daté août 1919 au verso.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#23Twee paar koperen kandelaars, XIXe eeuw.
Deux paires de bougeoirs en laiton, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Een Chinees hardhouten hoekvitrine, versierd met ingelegde versieringen van parelmoer.
Une vitrine d'angle chinoise en bois dur, décorée de décorations incrustées de nacre.No longer availableDim. 180 x 83 cmEstimate: € 120 / 200 -
#468Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#574Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.No longer availableDim. 135 x 77 cmEstimate: € 150 / 200 -
#389Richard Van OrleyDrie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#417Drie verschillende Imari borden.
Trois assiettes Imari différentes.No longer availableDim. 21,21,5 en 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#498Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Een drageoir van kleurloos geslepen kristal met een motief van getorste ribben. Lichte randslijtage.
Drageoir en cristal taillé incolore avec un motif de côtes torsadées. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#571Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
Une paire de statues en bois tropical sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 50 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#354“Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.
Paysage indien. Signé N. Pringadi.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 120 / 150

