#614Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
#232Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#575Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.
#495Een Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt.
#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
#643Een driedelig klokstel van koper en zamak in barokke stijl en op gepolychromeerde houten sokkels. De kandelaars met drie lichtpunten en met putti. Siervaas van de pendule te restaureren.
Une pendule trois pièces en cuivre et régule de style baroque et sur socles en bois polychrome. Les bougeoirs à trois points lumineux et à putti. Vase décoratif de la pendule de cheminée à restaurer.No longer availableDim. h: 43 & 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
#214Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Miroir doré de style Louis XV. Coiffé d'une rocaille.No longer availableDim. 180 x 115 cmEstimate: € 200 / 240 -
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#336Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80 / 120