#573Een zwartgepatineerde aardewerken olifant.
#426Een Chesterfield wingback armstoel.
Un fauteuil Chesterfield à oreilles.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#480Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
#489“Polka dot”. Inkt op papier.
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#418Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.
Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11Een paar oude bronzen kandelaars in renaissancestijl.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari, le couvercle décoré d'un chien pho. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250 / 300