Un collier de petites perles à restaurer et avec un fermoir en argent serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#461Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
#481Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#569Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Un service à café et à thé en métal argenté composé d'une cafetière et d'une théière, d'un bol à lait et à sucre et d'un plateau. Boutons de couvercle en forme de fleur, ventre décoré de côtes torsadées. Marqué EPNS et Danmark. Nous ajoutons ajouté un bol à fruits en métal argenté, marqué Sival.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
#531“Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.
#634“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
#402Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
#174Willem GeetsPeriod: 1838 - 1919“De koperpoetster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1906.
Le polisseur de cuivre. Huile sur panneau. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 750 / 1000