#137“Jockey te paard”. Een bronzen beeld naar een werk van Charles Valton.
#388Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
#143Een zilveren art deco bachelor tea set, conisch van vorm, met benen handvaten en versierd met een gegraveerde fries. Koffie-en theepotje, melk-en suikerpotje. Keuren van Wolfers 835/1000.
Un service à thé célibataire art déco en argent, de forme conique, avec anses en os et décoré d'une frise gravée. Cafetière et théière, sucrier et pot à lait. Poinçons Wolfers 835/1000.No longer availableDim. 672 g h: 14 cmEstimate: € 200 / 250 -
#383Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.
Bol en verre. Design italien avec motif guirlande.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#316Een notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
#235Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 280 / 350