#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
#110Een 18 K geelgouden slavenarmband. Geblutst.
Un bracelet d'esclave en or jaune 18 carats. Bosselé.No longer availableDim. 13,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#542Twee lage vierkante bijzettafeltjes van zwart graniet. Periode 2000.
#569Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Un service à café et à thé en métal argenté composé d'une cafetière et d'une théière, d'un bol à lait et à sucre et d'un plateau. Boutons de couvercle en forme de fleur, ventre décoré de côtes torsadées. Marqué EPNS et Danmark. Nous ajoutons ajouté un bol à fruits en métal argenté, marqué Sival.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#489“Polka dot”. Inkt op papier.
#403Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige decors. XXe eeuw, allen gemerkt onderaan.
Lot de trois assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors multicolores. XXème siècle, toutes marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 20,5 - 25,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#113Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
Paire d'encoignures en chêne sculpté en haut avec un tiroir en bas et une porte à panneaux en quart de rond. Le tout décoré de fruits et de fleurs et de montants torsadés.No longer availableDim. 177 x 85 cmEstimate: € 400 / 600