#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
#490Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#626Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
#396Een gebeeldhouwd Chinees hardhouten sokkel.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 150 / 200 -
#392Een carnavalskostuum: Middeleeuwse prinses.
#18Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
#106Een gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje met twee deuren en een lade.
Un meuble d'angle en chêne sculpté avec deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 100 x 98 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
Un lot de trois pièces en ivoire africain, avec une dent d'hippopotame sculptée.No longer availableDim. l: 10 & 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Bovenrade fils, LiègeEen Luikse staande klok in eikenhouten kast.
#578Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
#205Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 300 / 400