Similar lots by type
-
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,90 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableEstimate: € 1750 / 1950 -
#305Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een wit gouden Arabisch letterteken.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc avec calligraphie arabe.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 350 / 450 -
#10Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130 / 200 -
#15Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 50 / 80 -
#215Een 22 karaats geel gouden ring bezet met embleem van Rolex.
Bague en or jaune 22 ct à l’emblème de Rolex.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 100 / 150 -
#115Een 18 karaats geel gouden ring met embleem van Medussa.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse.No longer availableDim. 17,17 gEstimate: € 350 / 450 -
#30Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#280Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 1,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableEstimate: € 2200 / 2400 -
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en twee beige parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de deux perles beiges.No longer availableEstimate: € 1350 / 1450 -
#385Vier 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Quatre bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 14,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#125Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,38 gEstimate: € 280 / 350 -
#35Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#295Twee trouwringen van wit en geel metaal één bezet met negen briljantjes.
Deux alliances en métal blanc et jaune, dont une sertie de neuf petits brillants.No longer availableDim. 19,74 gEstimate: € 200 / 300 -
#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van het embleem van Louis Vuitton bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Louis Vuitton serties de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#12Vier diverse lampenvoeten van crackleware porselein met diverse monochrome kleuren. Medio XXste eeuw. Chinees werk.
Quatre pieds de lampe en porcelaine craquelée de différentes couleurs monochromes. Travail chinois, milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#180Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en vier parels van verschillende kleuren roze.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de quatre perles de différentes couleurs rose.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#90Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200 / 300 -
#380Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#401Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#175Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.
Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#185Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300 / 400 -
#365Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260 / 350
Other lots in this auction
-
#495Een notenhouten hangvitrine met zwartgepatineerde accenten in de geest van de barok.
Vitrine à suspendre en noyer aux accents noircis de style baroque.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#627Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 140 -
#128Een tabakspot van blauwgeglazuurd aardewerk met een koperen deksel.
Pot à tabac en faïence bleue à couvercle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#91Een drageoir en een dekselpot van kleurloos geslepen kristal. De tweede gemerkt Orrefors.
Drageoir et pot couvert en cristal taillé incolore. Le second de la marque Orrefors.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#32“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signature apocryphe. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#612“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#709Serge Creuz“Bloesems”. Zeefdruk. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 144/170 buiten de plaat.
“Fleurs”. Sérigraphie. Signée et numérotée 144/170 hors planche.No longer availableDim. 42,5 x 55,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#183DelvauxEen rugzakje van cognackleurig leder.
Petit sac à dos en cuir de couleur cognac.No longer availableEstimate: € 360 / 380 -
#298Val St. LambertEen likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#663Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#628Een gemberpot van veelkleurig Chinees porselein. Decor van een pauw in een bloeiende pioenenstruik en achteraan een tekst. Onderaan gemerkt. Medio XXste eeuw. Deksel toegevoegd.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome. Décor d’un paon dans un arbuste aux pivoines en fleurs. Des caractères au verso. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle. Couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#78Een lot varia, bestaande uit twee Chinese vaasjes, twee kannetjes van Lusterware, drie kopjes en schoteltjes, enkele bordjes, enz.
Lot comprenant douze petits vases chinois, deux verseuses en lusterware, trois tasses et soucoupes, quelques assiettes etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50

