Other lots in this auction
-
#557
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#208Robert Haviland & Le Tanneur, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies met blauwe en gouden rand, bestaande uit 36 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes, een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een ovale schotel, twee grote ronde schotels, een tazza, een schotel op lage voet, een slakom, twee ovale schoteltjes en twee sauskommen.
Un service en porcelaine élaboré avec bord bleu et or, composé de 36 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, 11 tasses et 12 soucoupes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier , un plat ovale, deux grands plats ronds, une tazza, un plat bas, un saladier, deux plats ovales et deux bols à sauce.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#161
Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#242Fr. Van Houtven
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648
Een gebeeldhouwde Afrikaanse houten jager. We voegen er een pijl en boog aan toe.
Un chasseur africain en bois sculpté. Nous ajoutons un arc et des flèches.No longer availableDim. h: 54 cm; L: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#653
Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426
Een zwartgelakte Chinese houten sokkel met marmeren blad.
Un socle chinois en bois laqué noir avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cm Ø: 42 cmEstimate: € 100 / 140 -
#357
Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
Un bracelet de cheville en cuivre comme monnaie. Mbole, D.R. Congo.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304E. Van Mullem
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#99
“Tempeliers bij een houtvuur”. Olieverf op koper. Duitse school(?), XIXe eeuw.
Templiers au feu de bois . Huile sur cuivre. Ecole allemande (?), XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#630Vedette
Een regulateur in notenhouten kast.
Un régulateur dans un boîtier en noyer.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 25 / 35 -
#24Ludo Mariman
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 59 x 51 cmEstimate: € 50 / 60