#109“De alchemist”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Laat XIXe eeuw.
L'Alchimiste . Huile sur toile. Sans signature. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#187Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#496Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.
#10Een 18 k geelgouden ketting met schakels.
#521Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise à décor multicolore de scènes rituelles impériales et d'objets de valeur. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#427Een paar dekselvazen van polychroom Frans porselein. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine polychrome française avec couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 70 / 100 -
#607Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
#126Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
#655Een gietijzeren kolenbak met groen gelakt deksel.
#135Een parelcollier met zoetwaterparels en met een zilveren slot.
#428Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
#666Een goudgepatineerde houten plantenstaander in Lodewijk XVI-stijl met een wit marmeren blad.
Un porte-plante de style Louis XVI en bois patiné or avec un dessus en marbre blanc.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 38 cmEstimate: € 80 / 100