#788Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#451Een Afrikaans sculptuur van been.
Sculpture africaine en os.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljant van +- 0,25 ct. en met twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,25 ct. Et de deux saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#794Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#19Een lot van vier aquarellen, waarvan twee met Belgische militairen, een militair portret en een karikatuur. Eind XIXe eeuw.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#717Raphael De BuckPeriod: 1902 - 1986“Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.No longer availableDim. 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#323Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.
Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Omega Seamaster QuartzEen roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
#787Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
#194Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#425Een paar wit gouden oorbellen.
#319Marieke De Ridder“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50 / 80