#426Tabriz
#659
“Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’
#653
Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
#177
Ivoren slagtand. 4,45 kg. 117 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#455
Een geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van de 25ste huwelijksjubileum van Albert en Paola (10 g). We voegen er een soortgelijke medaille van zilver aan toe (10 g).
#247
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#126
Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
#376Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
#209
Franse School van de XIXde eeuw. “Personage op een bosweg”. Olieverf op paneel. Draagt een apocriefe handtekening en een toeschrijving aan Corot. Enkele kleine witte verfspatjes.
Ecole française du XIXème siècle. Personnage sur un chemin forestier. Huile sur panneau. Porte une signature apocryphe et une attribution à Corot. Quelques petites taches blanches de peinture.No longer availableDim. 46 x 31,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#681
Grand lot de soldats, environ 54 pièces et avec un char et trois canons. Beaucoup de dégâts. Marques dont Lineol, Atena, Elastolin.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#42Charles
“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
Pêcheurs sur le canal. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120