#5IustirtEen goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
#1105Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
#330Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
#185Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
#1129Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#305Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80 / 150 -
#750Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#385Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60 / 120 -
#1113Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1121Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1128Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
#646Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
#395Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
#360Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
#1111Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
#971“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#224H. W. Van Raden“Bloemenstilleven”. Reproductie.
#692Hugo HeyensPeriod: 1942-1987“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#808Juwelenkoffertje met gedreven koperbeslag.
#312Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 69 x 78 cmEstimate: € 30 / 60 -
#384Een vergulde wandspiegel in barokke stijl.
Garniture de cheminée miniature en porcelaine comprenant trois petits vases polychromes à décor de fleurs. Un éclat. Epoque Qianlong.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 300 / 400 -
#713Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
#688Een rokersstelletje van gesculpteerd Afrikaans ivoor met vogeltjes.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 25 / 35