#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine à décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 160 -
#150Baume & Mercier GéneveEen art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availableDim. 40,77 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#627Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#429Een messingen luchtertje met vijf lichtarmen met bloemvormige glazen kappen.
Un lustre en laiton à cinq bras et capes en verre sous forme de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#344Een ovale lijst met bloemenkant.
Un cadre ovale à rebord fleuri.No longer availableDim. 66 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
#778Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#490Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120