Similar lots by type
-
#668
“Justitia”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Weegschaal ontbreekt.
“Justice”. Une statue en bronze. La balance n’est pas inclue.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 80/120 -
#564
“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
“Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400/600 -
#699
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#233
“Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200/300 -
#689
“Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.
“Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/140 -
#575
Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500/700 -
#679
“Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 140/200 -
#253
“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
“Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#188
Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.
Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/200 -
#684
“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#252
“Cupido en Psyche”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cupidon et Psyche”. Statue en bronze.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120/200 -
#379
Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.
Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#552
“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“L’aviation”. Une statue en bronze patinée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#251
“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/280 -
#578
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#577
Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400/600 -
#607
Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.
Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.No longer availableDim. 144 x 75 cmEstimate: € 30/50 -
#486
Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/240 -
#247
“Naakte boogschutter”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Anna Carrier.
“Archer Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre d’Anna Carrier.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180/240 -
#620
“Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.
Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/180 -
#248
“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.
“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#619
Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.
Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.No longer availableDim. h: 91 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#234
Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800/1200 -
#622Richard K. Kron
Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#111
“De violist”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van Gaudez.
“Le violoniste”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre par Gaudez.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/150 -
#140
Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine diamantjes en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en parels.
Bague en or blanc 18 ct sertie de petits diamants et de saphirs roses ayant un poids total de ± 0,30 ct ainsi que de perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 900/1000 -
#734
Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à/80 -
#112Belgische School
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#136
Een eikenhouten buffet met vier laden tussen twee paneeldeuren in Lodewijk XV-inspiratie.
Buffet en chêne ouvrant à quatre tiroirs et deux portes pleines. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 216 cmEstimate: € 100/120 -
#624
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/500 -
#90
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 750/850 -
#568
Een waterpijp van glas met handgeschilderde versieringen. Tunesië.
Narguilé en verre aux décorations peintes à la main. Tunisie.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#371
Een lot van twee figuurtjes en een kandelaar van polychroom porselein en één van beeldje van biscuit. Omstreeks 1900.
Lot de deux figurines et un candélabre en porcelaine polychrome et une statuette en biscuit. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 10/20 -
#114Lea VanderstraetenPeriod: °1929
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 180/240 -
#106
Een lot van vier oude poppen, waarvan één met porseleinenen hoofdje. We voegen er een eikenhouten XIXe eeuws wiegje aan toe.
Un lot de quatre poupées dont une avec une tête en porcelaine et un berceau en chêne du XIXe.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#537
Een Indo-Perzisch miniatuur met een verhaal op de achterzijde. XIXe eeuw.
Miniature indo-persane avec un texte au verso. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 15 cmEstimate: € 160/180