Similar lots by type
-
#1128Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#185Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200 / 300 -
#5IustirtEen goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#155Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500 / 800 -
#390Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200 / 300 -
#755Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#385Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60 / 120 -
#1108Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50 / 60 -
#395Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#656Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#646Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#1113Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#360Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60 / 120 -
#1129Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1121Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#740Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#1111Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#400Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#1124Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1105Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#330Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80 / 150 -
#305Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80 / 150 -
#750Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#690Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150
Other lots in this auction
-
#908Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#405Afrika MasaiJuwelen waaronder halssnoeren, armbanden, hoofdversieringen, gordels en een knots. Aangekocht ter plaatse.
Bijoux dont colliers, bracelets, coiffures, ceintures et une masse. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#435Negentien bundels van telkens 10 stuks dezelfde vergulde kettingen.
Dix-neuf paquets de chaque fois 10 chaînes dorés.No longer availableDim. L: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#804Een art deco vaas van kleurloos geslepen kristal Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Vase Art Déco en cristal taillé incolore. Probablement Val Saint-Lambert. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#923Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met kind met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#950“Oshi”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Oshi”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#930Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#952ScandalliEen oude Italiaanse accordeon, versierd met inlegwerk en met ivoren toetsen. Eerste helft XXe eeuw.
Ancien accordéon incrusté aux touches en ivoire. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en een Ceylon saffier van ± 1,87 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’un saphir de Ceylan de ± 1,87 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#728Een Russische icoon “Moeder Gods van Smolensk”. Met verzilverde riza.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Smolensk. Riza argentée.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#490LimaEen handtasje en twee verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren met zakjes en één gsm zakje. Artesania Mujer Matsigenka.
Petit sac à main et deux colliers aux petits sacs et un sac à portable. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#369Een lot oude gravures, bestaande uit twee ingekleurde zichten op Antwerpen, een zicht op de Abdij van Malmedy.
Lot de gravures anciennes comprenant deux vues colorées d’Anvers et un vue de l’abbaye de Malmédy.No longer availableEstimate: € 50 / 60

