Similar lots by type
-
#813Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#736ShirazEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370MexicoEen halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150 / 250 -
#335EcuadorTwee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#136HerizWollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#598“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#603Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#310Peru IlariaEen slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#225ChinaEen nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100 / 150 -
#455Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#37510 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#405Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#285Peru IlariaEen drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#812Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#806Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#96Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#415Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#821Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#325Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#16Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50 / 100 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#107Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor.
Vase en pâte de verre multicolore à décor aux millefleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#103Een vaas van goudkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre de couleur or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#627Een zittende Boeddha van zwartgepatineerd gegoten steengoed.
Bouddha assis en grès moulé à patine foncée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#9“Vrouw met meeuwen”. Gipsen art deco groep, gepolychromeerd en gemerkt Arnova 312.
“Femme aux mouettes”. Groupe art déco en plâtre polychrome. Avec marque Arnova 312.No longer availableDim. H. 28,5, B. 48 cmEstimate: € 25 / 45 -
#564Léonor Fini“Tweeling”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
“Jumeaux”. Litho. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Naert“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#801Een kleine keukenkast met twee gevitreerde deuren.
Armoire de cuisine à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 156 cmEstimate: € 50 / 80 -
#62“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#419Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#692“Het kanaal”, 40/40. “Twee kinderen”, 4/30. Twee gravures resp. gesigneerd en genummerd buiten de plaat door Dirk Baksteen en Omar Van Meervelde.
“Le canal”. 40/40 et “Deux enfants”. 4/30. Deux gravures resp. signées et numérotées hors planche par Dirk Baksteen et Omar Van Meervelde.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#625ChelseaTamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.
Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273“Pierrot”. Een beeldje van bruin- en goudgepatinerd zamak op een voetstuk van albast.
“Pierrot”. Statuette en régule à patine brune et or sur base en albâtre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60

