Similar lots by type
-
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80 -
#726Milas
Een handgeknoopte Turkse kelim van wol.
Kilim turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 192 x 157 cmEstimate: € 40 / 50 -
#776Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160 -
#746
Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 106 cmEstimate: € 80 / 100 -
#396
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Gesigneerd. Te reinigen.
Tapis persan signé en soie. Noué main. A nettoyer.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 100 / 180 -
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386
Vier kleine wollen tapijtjes.
Quatre petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#372
“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#756Mori
Een handgeknoopte loper.
Couloir en laine. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#36
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#780
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#466
Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#744Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#686
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60 / 100 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 224 x 298 cmEstimate: € 100 / 160 -
#666Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750 / 850 -
#300
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300 / 400 -
#579
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Annenkoff.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé: Annenkoff.No longer availableDim. 90 x 68 cmEstimate: € 250 / 350 -
#453
Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#711
Een XIXe eeuwse ceremoniesabel met messingen handgreep.
Sabre de cérémonie du XIXe siècle. Manche en laiton.No longer availableDim. L : 99 cmEstimate: € 180 / 200 -
#459J. I. Vdh
“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#765
Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#278
Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren grepen, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#417
Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633
Twee verschillende Chinese juwelenkistjes met koperbeslag en met gesculpteerde en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux petits cabinets à bijoux chinois décorés de cuivre et de plaquettes en jade sculpté.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 130 / 180 -
#84Leon RiketPeriod: 1876 - 1938
“Bloemenstilleven met rozen, klaprozen en andere”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 58 cmEstimate: € 200 / 250