Other lots in this auction
-
#266Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.
Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.No longer availableDim. 48 x 40 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#680Een smeedijzeren paraplustaander.
Un porte-parapluie en fer forgé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#221Een grote vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van bloemen. Onderaan gemerkt ‘Gallé’. Roemenië, XXe eeuw.
Grand vase en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque “Gallé” sur la base. Romanie, XXe siècle.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#364Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.
Une tasse et soucoupe en porcelaine de Chine, à décor multicolore de pivoines et glaçure capucine. Seconde moitié du XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 & 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#242Een wandspiegel van witgepatineerd hout.
Un miroir mural en bois patiné blanc.No longer availableDim. 77 x 111 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.
Une terrine d'argent 800‰. Aux poinçons.No longer availableDim. 1642,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Een stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Une nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#598Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 35 / 40 -
#335Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 200 / 250 -
#391W.G. & Co., LimogesEen sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une terrine décorative de style Louis XV en porcelaine multicolore et dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#86Een lot van zeven Windsorstoelen, waarbij drie armstoelen. (Eén licht afwijkend model)
Un lot de sept chaises Windsor, dont trois fauteuils. (Un modèle légèrement différent)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#208Delvaux, BruxellesEen handtas van blauw boxcalfleder. Model Heaven Magic. Met certificaat. In originele winkeltas.
Un sac à main en cuir de veau box bleu. Modèle Heaven Magic. Avec certificat. Dans le sac d'origine.No longer availableEstimate: € 500 / 600

