Other lots in this auction
-
#419Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: flessen kruiken, karaffen enz.
Lot d'objets en verre vert moulé : bouteilles, pichets, carafes, etc.No longer availableDim. h: 43 en 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Een merkwaardige Japanse bronzen/ messingen kelk, versierd met draken. Omstreeks 1900.
Calice japonais remarquable en bronze décoré de dragons. Vers 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#177Een zilveren toasthouder, getooid met een gevleugelde leeuw.
Un porte-toast en argent, orné d'un lion ailé.No longer availableDim. h: 13,5 cm 483,14 gEstimate: € 220 / 300 -
#76Een gebeeldhouwde eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl en bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII et recouvert de tapisserie.No longer availableDim. 120 x 67 cmEstimate: € 200 / 220 -
#137“Engelse jager met hond en hoorn”. Een bronzen groep met deels meerkleurig patina op houten voetstuk.
“Chasseur anglais avec chien et cor”. Un groupe en bronze avec patine en partie multicolore sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
Deux jardinières en poterie ornementale en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#443Een sierbord van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une assiette décorative en porcelaine de Chine multicolore, décorée d'un motif floral. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#669Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.
Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué 'AM' en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#300Een lot overwegend zilveren munten met o.m. 5 x Eisenhower One Dollar 1971, onuitgegeven en met verantwoording, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 en 835/1000), 1 x 500 BEF 1830-1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 koningen (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo en 15 x 50 BEF Mercurius (AG 835/1000), 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy e.a.
Un lot de pièces principalement en argent avec ea 5 x Eisenhower One Dollar 1971, non émis et avec justification, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 et 835/1000), 1 x 500 BEF 1830- 1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 rois (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo et 15 x 50 BEF Mercure (AG 835/1000) , 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy et autresNo longer availableDim. AG 1000 à 1200 gEstimate: € 450 / 500 -
#641Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.
Trois albums chromos : Liebig, Jaques & Aiglon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#546Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#290Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,26 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550 / 600

