#391W.G. & Co., LimogesEen sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
#192Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#533Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#495HerizEen handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#623Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
#373Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
Une tirelire de mission en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#270Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900 -
#488Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406WaltherEen ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
#544Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
#252Piet Mees“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60