#426WaltherEen 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
#368Königliche Porzellan-ManufacturZeven borden van wit porselein met een afwisselend en veelkleurig decor van vruchten. Rococovleugel, met bloementuilen en een reliëfrand met vergeet-mij-nietjes-guirlande. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. Eerste helft XXste eeuw.
Sept assiettes en porcelaine blanche à décor varié et multicolore de fruits. Aile rococo, avec bouquets de fleurs et bord en relief avec une guirlande de myosotis. Marquée en bas en bleu sous glaçure . Première moitié du 20e siècle .No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#326Een Napoleon III étagère van zwartgelakt perenhout.
#46Een serveerwagentje van hout en messing.
#604Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouw met zonnebril”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Firenze, 1978.
#594Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120