Other lots by Rodania
Similar lots by type
-
#395Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#656Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1121Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#330Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80 / 150 -
#646Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#750Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#1128Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#1113Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#755Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#155Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500 / 800 -
#1105Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#690Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#360Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60 / 120 -
#1111Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#740Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#305Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80 / 150 -
#385Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60 / 120 -
#5IustirtEen goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1124Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#185Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200 / 300 -
#390Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200 / 300 -
#400Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#1129Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1108Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#951Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk. Delft, XVIIIe eeuw. Zonder deksels en met randschade.
Paire de petits vases en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle. Sans couvercles et aux éclats.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#189Hollandse School“Vissers op de oever bij een stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder.
“Pêcheurs au bord de l’eau devant une ville”. Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#55BritixEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen armband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#85Een 18 karaats geel gouden art deco hanger met dameshoofd bezet met diamantjes oude slijp en gemonteerd als fotohouder.
Pendentif art déco en or jaune 18 ct en forme de tête de femme sertie de petites diamants de taille ancienne formant porte-photographie.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#334Een lot van vier verschillende gefineerde doosjes.
Lot de quatre boîtes anciennes en bois de placage.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#585Landrover Panis SteltmanDrie verschillende horloges.
Trois montres.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#694V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#513Een antiek Chinees juwelenkabinetje met een uitschuifbaar spiegeltje en binnenin twee kleine en een groot schuifje. Het voorste paneeltje bewerkt met ivoren inlegwerk. Restant van lakzegel. Vroeg XIXe eeuw.
Ancien cabinet à bijoux chinois à glissière incrustée d’ivoire. Intérieur à trois tiroirs. XIXe siècle. Marque au cachet partielle de cire.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#203“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Bronze patiné d’après une oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 650 / 700 -
#1130Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.
Paire de vases de jardin en terre cuite.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#200Een grote gebuikte vaas met lange hals met een polychroom decor met negen perziken. Onder de basis een merk “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in blauw onder glazuur. Met thermoluminescentierapport.
Grand vase pansu au long col en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Sous la base marque “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en bleu sous couverte. Avec rapport thermoluminescence.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 10000 -
#731Een beeld van een danseres van gebeeldhouwd ebbenhout. Thais werk.
Sculpture d’une danseuse en ébène sculpté. Travail thaï.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 50 / 60

