#435
Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
#818
#420
Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
#314
Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.
Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#815
#415
Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#252
Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
#425
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
#410
Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
#813
#323
#405
#465
#831
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
#337
Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
Miroir carré en bois polychrome.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 50/60
#119Emile Maeyens
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34. Doek opnieuw op te spannen.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34. Toile à resserrer.No longer availableDim. 60 x 72 cmEstimate: € 180/260 -
#183Borgo
“Reiger.” Bronzen beeld op onyxen sokkel. Gesigneerd.
#485
Een wieg van gevlochten riet met kanten lakentjes.
Berceau canné aux couvertures en dentelle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#6
Petit fauteuil en chêne sculpté. Dossier et siège cannés. Le siège doit être restauré.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#651
Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#534
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
#90
#517
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
#523
Miniatuurcabinetje met schuifdeurtjes en inlegwerk. Naar Japans voorbeeld.
#89
“De drie aartsengelen”. Een oude Russische icoon. XIXe eeuw.
“Les trois archanges”. Icône russe ancienne. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#57
“Napoleon en de juwelen van het keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.
#501
Een Hindoeïstische groep van gegoten steengoed.
Groupe hindou en grès moulé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120