#272J. Stocquart
“Bouquet d’arbres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1819 au verso.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120/180 -
#811P&S
#294Coeckelbergs
#355
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400/500 -
#717
Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#130
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 400/500 -
#402Houghes & Son, London
Een sextant in houten kist. 1922.
Un sextant dans un coffre en bois. 1922.No longer availableDim. 28 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#453
Een gewichtenset, volledig van 1 tot 500 gr.
#552
“Personages in een Birmaans landschap”. Olieverf op doek.
#245
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#636Shiraz
#43A. Fagotto
”Lionne sur un rocher”. Un groupe en terre-cuite blanche. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50