Other lots in this auction
-
#738Drie groepjes van Italiaans porselein, waarvan twee kinderen op een schommel. Met Capodimonte-merken.
Trois groupes en porcelaine italienne, dont deux enfants sur une balançoire. Marques Capodimonte.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,14 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 850 / 950 -
#711Een gefineerd notenhouten kolompendule met messingen pootjes, kapitelen, slinger en wijzerplaat. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage de noyer, pieds en laiton, ainsi que le cadran, le balancier et le chapiteau.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#244“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#163Fersonn“Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chien assis”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#618Een paar gemberpotten in blauw/wit met ‘langleven’ symbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Éraflure sur le verre.No longer availableDim. 82,88 gEstimate: € 500 / 600 -
#473Een asbak en een pijp, beide versierd met een ivoren doodshoofd.
Un cendrier et une pipe, décorations de têtes de morts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#730Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct et un pendentif fait à partir de bijoux recyclés.No longer availableDim. 40,40 gEstimate: € 850 / 950 -
#829“Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.
”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#445Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50 / 70 -
#410Een Weense bronzen dashond.
Un basset en bronze de Vienne.No longer availableDim. l:5,5 x 3 cmEstimate: € 30 / 40

