#40Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#728DemanetEen terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#549“Danseres”. Krijttekening.
”Danseuse”. Un dessin de craie.No longer availableDim. 41 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
#298Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.
Un petit sac à main en argent à mailles, armatures décorées de putti. 800 ‰.No longer availableDim. 394,80 gEstimate: € 100 / 150 -
#44Julien Van Santen“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#324Jules Vuylsteke“Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#854Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 35 / 40