#455Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
#427Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#66Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#724Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
#54“Vaas met bloemen” Lithografie.
#703Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
#770Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50 / 100