#287Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
#695Dinh VanEen zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40 / 80 -
#401Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
#81Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
#263Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#859Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 350 -
#436Een mahoniehouten kamerknecht.
Un valet de chambre en acajou.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -