#200
Een 18 karaats witgouden parure waaronder een halssnoer met bijpassende oorbellen en twee ringen bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Une parure en or blanc 18 comprenant un collier avec boucles d’oreilles et deux bagues assorties, serties de diamants baguettes ayant un poids total de ± 14 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 7 ct.No longer availableDim. 71,74 gEstimate: € 8000/10000 -
#855
Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.
#306
Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.
#193
Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#227
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#195Omega Swiss Made
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000/1200 -
#296
#437Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#492
“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
#89Garod
“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#507
Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
#282Albert De Deken
“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120/200