Similar lots by type
-
#629
Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 50/80 -
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/500 -
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60/100 -
#717
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Une statue africaine en ébène, non-figurative.No longer availableDim. h:97 cmEstimate: € 40/60 -
#627
Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220/240 -
#707
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40/60 -
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#454Capo di Monte
Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#711
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50/80 -
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50/80 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60/80 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#258
Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150/180 -
#198
“Neptunus”. Een bronzen beeld.
”Neptune”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 149 cmEstimate: € 2000/2200 -
#734
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60/80 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/80 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#686
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
Un buffet en chêne à deux portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 159 x 57 cmEstimate: € 180/220 -
#196
Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.
Une garniture de salon, comprenant un canapé à trois places et deux fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Revêtement en velours beige. Etat neuf.No longer availableDim. 220 x 100 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#401
Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#523
Een voorstelling van Boeddha van gepolychromeerd hout. Eind XIXe eeuw.
Une représentation de Bouddha en bois polychrome. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#870
Een druppelvormige briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Kleur G. VS2.
Un brillant en forme de goutte dans certificat fermé AIG. 0,54 ct. Couleur G. VS2.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#636
Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.No longer availableDim. 92 x 120 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#861
Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.
Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/60 -
#751
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 140/160 -
#874
Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/80 -
#99Claire Roucloux
“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#256
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#507
Een lot van twee verschillende schelpen van zeeslakken.
Un lot de deux coquilles d’escargots de mer.No longer availableEstimate: € 25/35