#127Een Belgisch karabijn, systeem Terssen 1848 - 1898 voor het Regiment Karabiniers.
#809L. Vanaerschot“De kus”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le baiser”. Huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#532Een luitenantstschako van de Belgische infanterie, 1914.
#70Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants avec un poids combiné de + - 0,36 ct. Et deux rubis avec un poids combiné de + - 2,14 ct. Et deux perles.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 600 / 800 -
#198ChatelleraultEen percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.
Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#83“Sint-Joris en de draak”. Messingen triptiek.
#388Drie diverse karaffen van geslepen kleurloos kristal, gepresenteerd op een witmetalen plateau.
Trois carafes différents en cristal taillé incolore. Présentées sur un plateau en métal blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#490Een 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kat met strik bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee smaragdjes voor de ogen.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec un pendentif chat avec un nœud serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux émeraudes pour les yeux.No longer availableDim. 19,72 gEstimate: € 700 / 900 -
#481Een lot van vier verschillende borden van Imari-porselein.
#577Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240