Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.

Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.

Garniture trois pièces en faïence grise et dorée aux fleurs en relief. Marque Capodimonte sous la base.
Dim. H 44cm
SKU: 2908170263.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #487

    Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.

    Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 90
  • #404

    Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.

    Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #424

    Een lot van drie aardewerken kruikjes.

    Un lot de trois cruches en faïence.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm -18 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #278
    AMC

    Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #581
    Foutinelle

    “Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.

    “Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531

    Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.

    Grand chien de Pho en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #364
    Carrelli

    Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #433
    Royal Winton

    Twee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.

    Deux plats sur pied et une coupe à décor bleu/blanc et bords doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #642
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.

    Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98

    Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.

    Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #257
    Herman Cornelis
    Period: 1915-1997

    Een Madonna met kind van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1959.

    Vierge à l’Enfant en terre cuite. Signée et datée 1959.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #407
    Nimy

    Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #178

    “L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.

    “L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #391

    Tabakspot. Aardewerk. tekening van tabaksplant met opschrift ‘ Tabac de semois’ op één zijde. 2 gekruiste pijpen met de letters A.W op de andere zijde.

    Pot à tabac en faïence. Dessin de plante à tabac et écriture ‘ Tabac de Semois’ sur un coté, deux pipes croisées et lettres A.W. sur l’autre coté.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 40
  • #261
    Dubois.

    Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.

    Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #758
    Sitzendorf

    “Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.

    “Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een art nouveau tapkraan van meerkleurig en verguld aardewerk. Begin XXe eeuw.

    Pompe à bière art nouveau en faïence polychrome et dorée. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #688

    Aardewerken pijp. Chinees aardewerk. Gemerkt.

    Une pipe en terre cuite. Oeuvre chinoise. Porte une marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.

    Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #8

    Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.

    Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #382

    Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.

    Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #298

    een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.

    Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 65
  • #805

    “Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.

    “Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.
    No longer available
    Dim. 210 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #21

    Een lot heiligenbeelden van biscuit en porselein, bestaande uit de Heilige Familie, een Madonna met kind, een engeltje en twee voorstellingen van St. Jozef.

    Lot de statuettes en biscuit et en porcelaine comprenant une Sainte Famille, une Vierge à l’Enfant, un angelot et deux Saint-Joseph.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #815

    Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 172 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #316

    Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.

    Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm B: 83 cm D: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #211
    Jaeger - leCoutre

    Een tafelklok in kast van verguld messing en glas. Model Atmos. Werkende staat. Met originele doos.

    Pendule de table Atmos en laiton et verre. . En état de marche. Avec la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 550 / 750
  • #748

    Een kruisbeeld van meerdere houtsoorten en een zilveren corpus.

    Un crucifix de différents sortes de bois et un Corpus en argent.
    No longer available
    Dim. h: 43,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 - 1953

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #825

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #93
    Gustaloi

    Een art deco siervaas van glas. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en verre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #188

    Een koffie- en een theepot van Naams aardewerk met zilveren monturen. Vroeg XIXe eeuw.

    Cafetière et théière en faïence noire de Namur. Montures en argent. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #192
    Jan (?) Dierckx

    “De klapeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Isidoor Opsomer. Mooie, oude kopie in de oorspronkelijke, gebeeldhouwde eikenhouten neorenaissance lijst. Met oude restauratie en perforatie in het doek.

    “Les Commères”. Huile sur toile. Signée. D’après Isidoor Opsomer. Belle copie dans le cadre d’origine en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 87,5 x 101 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #113

    Een driedelig klokstel van arduin in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.

    Garniture trois pièces en pierre de taille de style Napoléon III comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More