Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Boch

Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.
SKU: 2105190337.
Categories: Aardewerk, varia.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Boch

  • #382
    Anna Boch
    Period: 1848 - 1936

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 100

Similar lots by type

  • #513

    Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.

    Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388
    Dubois

    Een vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.

    Un vase en faïence, décoration d’une représentation du renard Reinhart.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #861

    Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.

    Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #752
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.

    ”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #801

    Een merkwaardig aardewerken vaasje in de vorm van een gestileerde zee-egel. Gemerkt: “Des pots”.

    Un petit vase extraordinaire en faïence sous forme d’oursin stylé. Marque: “Des pots”.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #317

    Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.

    Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #83

    Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.

    Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #401

    Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.

    Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #417

    Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #411

    Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.

    Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #107

    Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.

    Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #491

    Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #858

    Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.

    Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #538

    Een ei van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen en muziek spelende personages.

    Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #307

    Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.

    Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    “Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    ”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #363

    Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.

    Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291

    “Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.

    ”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #514

    Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.

    Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.
    No longer available
    Dim. 95 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #857

    “Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.

    ”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.

    Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351
    Royal Boch

    Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.

    Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.

    Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #28

    Een kom van oranje aardewerk. Tijdperk Art Deco. Onderaan gemerkt en genummerd. Luxemburg.

    Un bol en faïence orange. Période Art Déco. Marque sous la base et numéroté Luxembourg.
    No longer available
    Dim. 8,5 cm Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #434
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.

    Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.

    Une statue en ivoire japonaise, représentation d’un sage et un bâton à dragons et une pêche.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #577

    “Boeddhistisch personage met staf en tempel in de hand”. Een ivoren beeldje. Staf en armpje beschadigd.

    Un personnage Bouddhique avec un bâton dans la main et un temple dans l’autre main. Une statue en ivoire. Le bâton et un bras ont des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #430

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct. en een centrale turkoois van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,16 ct et d’une turquoise de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,12 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #237

    Een Lodewijk XV- commode met drie geacolleerde laden. XVIIIe eeuw.

    Une commode Louis XV à trois tiroirs accolés. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 96 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #760

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    ”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 cm.
    Estimate: € 60 / 100
  • #658

    Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.

    Un piédestal en marbre en forme de trois colonnes antiques.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #617

    Een reeks van vier ivoren netsukes, een fo-hond, een yak, een arend en een leeuw in gevecht en twee neerhofdieren in een nest. Allen onderaan gemerkt.

    Une série de quatre netsukes en ivoire, dont un chien Fo, un yack, un aigle et un lion en combat et deux animaux de basse-cour dans leurs nids. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #895

    Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.

    Un lustre en cuivre à trois capes.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #860

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± van samen 1 ct. en een topaas van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 14,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #487

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vogels en bloeiende struiken. Een haarlijn over de gehele lengte.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor d’oiseaux et de buissons en floraison. Un cheveux sur toute la longueur.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #864

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More