#793Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#24Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45 / 55 -
#683Bily FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Panetière bretonne décorée d’une porteuse d’eau sculpté et des motifs ajourés.No longer availableDim. 214 x 81 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#31Een vol messingen schijfkandelaar. Zuid-Europa, XVIIe eeuw.
Candélabre à disque en laiton massif. Europe méridionale, XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 140 / 150 -
#547Zittende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
#53Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.
#782Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.
#266Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.