Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Roman Zuzuk
Period: °1961

“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.

“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.
Dim. 17 x 24 cm
SKU: 1403170949.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #949
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #662
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1968

    “Pompstraatje te Lier”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Pompstraatje à Lierre”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #292
    Isabelle

    “Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 117 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #2
    A. Van Deuren

    “Stadszicht met rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue de ville au bord d’une rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #752

    Een potloodstudie met een schaap en een geit op papier. Onleesbaar gemonogrameerd. XIXe eeuw.

    Etude en crayon sur papier d’un mouton et d’une chèvre. Illisiblement monogrammée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #709

    “Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    “Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.
    No longer available
    Dim. 30 x 83 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #424
    V. Voronjuk

    “Vissersboten bij zonsondergang”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    “Bateaux de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘93.
    No longer available
    Dim. 10 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #734
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1985

    Een paar studies voor een herenportret. Houtskool op papier. Gemonogrameerd.

    Deux études pour un portrait d’homme. Fusain sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    H. W. Van Raden

    “Bloemenstilleven”. Reproductie.

    “Nature morte aux fleurs”. Réproduction.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422

    Een lot van zeventien tekeningen, houtskool, inkt en gouache op papier.

    Un lot de 17 dessins en encre, gouache et fusain sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #429
    Karel Van Nuffel

    “Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.

    “Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #434
    E. Toufin (?)

    “Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).

    “Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #12
    Jan Kennis

    “Meisjesportret” en “Zelfportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de jeune fille” et “Autoportrait”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 & 34 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #269
    Kagen

    “Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.
    No longer available
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #842
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39
    Isidore Verheyden
    Period: 1846 - 1905

    Voorstudie voor “De strandwandeling”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.

    Etude pour “Promenade à la plage”. Crayon sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #1082

    “Dame met mand” “Heer met vogeltje”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Zonder merk. XIXe eeuw.

    “Femme au panier” et “Homme à l’oiseau”. Deux statuettes en faïence polychrome. Sans marque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #587

    Een paar wierookbranders van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een drakendecor.

    Deux brûle-parfum en porcelaine blanche et bleue, décoration de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #918

    “Bacchus”. Een marmeren beeld.

    “Bacchus”. Statue en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #315
    Omega De Ville Quartz

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #203

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    “Nu agenouillé”. Bronze patiné d’après une oeuvre de Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #1071
    Val St. Lambert

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.

    Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #443

    Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.

    Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #996

    Een mahoniehouten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met één lade en aan de zijkanten een schuifblad.

    Table d’appoint en acajou de style Louis XVI ouvrant à un tiroir et à deux tablettes glissantes latérales.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #988

    Twee schotels met gechantourneerde rand. Duits porselein, onderaan gemerkt.

    Deux plats aux bords chantournés. Porcelaine allemande, marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 32,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #408

    Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Tino Lintelo

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.

    “Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #995

    Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

    Un trio de pendules en laiton dans le style Empire. La pendule surmpntée d’une vasque et avec deux têtes d’animaux sur les cotés. Chandelier avec 5 branches. Le verre est cassé. XIXième.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More