#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#512“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#470Een 18 kt witgouden bloemenvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.25 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#241Een gedreven koperen rookservies, 6-delig bestaande uit dienblad, bekers, 1 asbakken en een belletje.
A copper sculpted smoking set, 6 pieces consisting of a tray, cups, 1 ashtray, and a bell.No longer availableDim. Ø: 13-41 cmH: 6-11.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
A pair of wrought iron and gilt bronze fire andirons. Louis XV style, XIXth century.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200 / 250