#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#72Marcel CockxPeriod: °1930‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#390Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
A helmet mask decorated with leather, fur, and pearls. Bakuba, Congo.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 70 / 90