#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#512“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
A bronze group of musicians. Senegal.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200