Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dropszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1964.
Alfons De Smet

“Dorpszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1964.

"Vue de village." Huile sur carton. Signé. Daté 1964.
Dim. h38,5 x b48cm
SKU: 3101230054.
Category: Schilderij.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #54
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Smet

  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More