#24C. Hagens‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met zes kleine briljantjes en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
An 18K white and yellow gold ring set with six small brilliant-cut diamonds and a central sapphire of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 600 / 700 -
#341Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#524Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.
#320Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.
#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#132Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
#61LongfilsEen art-deco beeld met 2 zamak gazelles op een sokkel in 2 soorten marmer. Gesigneerd Longfils. Kleine schade aan het marmer.
An Art Deco statue with 2 zamak gazelles on a pedestal in 2 types of marble. Signed Longfils. Small damage to the marble.No longer availableDim. 32 x 65 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
A billboard, Boch Frères, marked at the bottom Boch Frères La Louvière.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#531Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XVIIde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 17th century.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#512Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 80 / 120