#211
A sculpture of a face carved from animal bone. Presumably Gallo-Roman.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 50 / 75 -
#59
Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#487
“Julia Domna”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste van. Vermoedelijk 1e eeuw nC.
#473
Een Oud-Romeins terracotta olielamp met gesculpteerde arendskop.
#580
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#255
Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#573
Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#47L.C. Smith & Corona
Een schrijfmachine, L.C. Smith & Corona typewriters Inc., 1929 U.S.A..
#386
Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#616
Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 196 x 127cm & 143 x 99cmEstimate: € 60 / 80 -
#615
Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#438
Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.
Bronze handle of a kris. Gilded and decorated with colored glass beads. Bali.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 100 / 120