#334Ridderbosch“Place Royale Bruxelles”. Gravure door Leizel, ingekleurd.
#477Een paar bronzen balustervaasjes met een fries in cloisonné (slijtage). XIXe eeuw.
Deux vases balustre en bronze avec une frise en cloisonné. Usures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 400 / 500 -
#614Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.
#440Kandelaar in de vorm van een saxofoon van smeedijzer.
#18WiskemannToiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
#185Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.
#456Een sober vierkant speeltafeltje met een omkeerbaar blad.
Une table à jeux sobre avec tablette renversable.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#333Lot glaswerk: een vaas van Boheems kristal, rood gekleurd in de massa (H. 22 cm). Een kleurloze vaas op voet gemerkt Orrefors en genummerd (H. 20 cm). Een glazen schenkkan met geëmailleerde bloemen versierd (letsel aan voet, H. 30 cm). Een klein vaasje van glaspasta met landschapdecor, gemerkt Daum Nancy (haarbarst, H. 7,5 cm).
Lot de verrerie: un vase en cristal de Bohème coloré rouge dans la masse (H. 22 cm). Un vase incolore sur piédouche avec la marque Orrefors et un numéro (H. 20 cm). Une cruche en verre aux fleurs émaillées (dégât au pied, H. 20 cm). Un petit vase en pâte de verre à décor d’un paysage, marque Daum Nancy (cheveux, H. 7,5 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#95Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.
Montre de dame en or jaune 18 ct ornée de fleurs cloisonnées, bracelet d’origine en textile fleuri.No longer availableDim. bruto: 11,42 gEstimate: € 200 / 250