Other lots in this auction
-
#387Een lot brons en koper, bestaande uit een renaissancekandelaar, twee art deco-kandelaars en een bronzen wijwatervat.
Un lot d’objets en bronze et cuivre, comprenant un chandelier Renaissance, deux Art Déco chandeliers et un bénitier en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#748Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#615Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180 / 220 -
#329Floris Jespers“Oud huizen”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Emiel Jespers, zoon van de kunstenaar. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Vieille maison”. Dessin au fusain. Certifié au dos par Emiel Jespers.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#609Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#717Twee bustes van ivoor. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes en ivoire sculpté. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#129Belgische School“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198Een paar negenhoekige kandelaars op ronde voet. De basis met Franse keuren van omstreeks 1800, 800‰. De bovenkant vermoedelijk jonger van omstreeks 1880. Bruto 1260 gram.
Une paire de chandeliers à neuf côtes sur pieds ronds. La base avec poinçons français vers 1800, 800‰. Le dessus plus récent, +- 1880, 1260 grammes brut.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#368Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
Un samovar en cuivre jaune, marque Nizni-Novgorod 1896.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144“Supraporta met engeltjes als allegorie op de wetenschap”. Grisailleschildering. Eerste helft XIXde eeuw.
Supraporta aux angelots représentant les sciences. Grisaille. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 47 cmEstimate: € 220 / 280 -
#162Een bas-reliëf van bronskleurig plaaster met de rede van Antwerpen naar voorbeeld uit 1515.
Un bas-relief en plâtre couleur bronze, la rade d’Anvers d’après un exemple de 1515.No longer availableDim. 32 x 100 cmEstimate: € 100 / 120

