Other lots in this auction
-
#784
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Carte ancienne.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#454Kurt Lewy
“Compositie”. Kleurpotlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 1961.
”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.No longer availableDim. 19,5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452Floris Jespers
“Erotische scène met clowns”. Droge naald. Genummerd 2/20 en binnen de plaat gesigneerd.
”Scène érotique avec des clowns”. Une pointe sèche. Numérotée 2/20 et signée dans la planche.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#405
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937
Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#391Val St. Lambert
Twee verschillende cilindervazen van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt.
Deux vases cylindriques en cristal incolore et rose taillé. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#498
Een celurit en een Indisch kortzwaardje met gelakt houten schede, versierd met messing.
Un celurit et un sabre indien court avec fourreau laqué décoré au laiton.No longer availableDim. L : 58 en 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525Swarovski
Een lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 170 / 230 -
#421
Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir mural en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Joseph Van Luppen
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300