#254Prosper De Wit“Terug van de visvangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Retour de la pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#585Swarovski“Pinguinkoppel met kuiken”. Twee beeldjes van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
“Couple de pingouins avec poussin”. Deux statuettes en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#379Een recent wandtapijt met een jachtscène.
#88Twee oude rekenmachines.
Deux anciennes calculatrices.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#209Dis Van Raemdonck“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 99 cmEstimate: € 400 / 600 -
#194Jef Van Leemputten“Koets met twee paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char avec deux chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#532Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
#410Een houten tafelvitrine met drie deurtjes, waarbij het voorste met geslepen ster. Met afneembaar dienblad.
Une vitrine de table en bois à trois portes, dont la porte de devant avec une étoile incrustée. Le plateau est amovible.No longer availableDim. 76 x 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#786HamadanEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40 / 60