Similar lots by type
-
#2M. Van Lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#489“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een monogram ‘O.K.’ en 1967.
Nature morte aux fleurs. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme O.K. et 1967.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#499“Geabstraheerde haan”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Terk’
Coq abstrait . Aquarelle sur papier. Porte une signature Terk.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#69L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#669“Scholier”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
“Ecolier”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé et daté.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#689J. Megens“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#547P. Nouille“Binnenschip op de Schelde te Antwerpen”. Aquarel op papier.
Péniche sur l'Escaut à Anvers . Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 56 x 38Estimate: € 30 / 50 -
#9Leon SarteelPeriod: 1882 - 1942“Meisjesportret”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 75 / 100 -
#482“Compositie in zwart en geel”. Inkt en aquarel op papier. Draagt een monogram ‘E.B. en 1960.
Composition en noir et jaune . Encre et aquarelle sur papier. Monogramme d'ours E.B. et 1960.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#359“Bloem”. Geaquarelleerde potloodstudie. Apocrief gesigneerd.
“Fleur”. Dessin au crayon et aquarelle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#462“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134L. Voets“Boerenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Basse-cour . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#512“Oosterse tuin met personages”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening ‘Arie Smit en 2001.
Jardin oriental avec personnages . Technique mixte sur papier. Signature Arie Smit en 2001.No longer availableDim. 47,5 x 43 cmEstimate: € 400 / 600 -
#39Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.
Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.No longer availableDim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#12René De LannoyPeriod: 1907-1985“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 29 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#45Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Victoria 1885.
Collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'une pièce de monnaie. Victoria 1885.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 500 / 600 -
#564Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#120Een 18 karaats geel gouden schakelketting met hanger ook gemonteerd als broche bezet met malachiet.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec pendentif également montée en broche sertie de malachite.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#209Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300 / 500 -
#174“Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.
Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242Een hoge glazen stolp met tien vlinders.
Cloche haut en verre contenant dix papillons.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Willy Vandersteen“Suske en Wiske Collectie”. Ed. Lekturama. Gebonden albums, volgens de nummering van de gekleurde reeks, dus vanaf nr. 67 tot nummer 252 en verder 262 t.e.m. 268. Het album 179/182 ontbreekt. Inbegrepen het Introductie-album Het Spaanse Spook (1988), daaraan toegevoegd: “Suske en Wiske Originele Verhalen”, introductie-album met Rikki en Wiske en Op het Eiland Amoras (Lekturama 2001). Totaal 51 albums.
“Suske en Wiske Collectie”. Ed. Lekturama. 51 albums reliés.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#194R. J. Van Seenus“Stilleven met flessen, brood en appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec bouteilles, pain et pommes. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 93 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#368Val Saint-LambertTwee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.
Deux vases et un cendrier. Marqués en bas.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart met pijl bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur avec une flèche sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 500 / 600 -
#116Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#101Een groep van blauw-wit en verguld Duits porselein met zes personages. Achteraan gemerkt.
Un groupe de porcelaine allemande bleue et blanche et dorée à six personnages. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 70

