Similar lots by type
-
#669“Scholier”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
“Ecolier”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé et daté.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#462“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een monogram ‘O.K.’ en 1967.
Nature morte aux fleurs. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme O.K. et 1967.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#547P. Nouille“Binnenschip op de Schelde te Antwerpen”. Aquarel op papier.
Péniche sur l'Escaut à Anvers . Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 56 x 38Estimate: € 30 / 50 -
#39Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.
Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.No longer availableDim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#12René De LannoyPeriod: 1907-1985“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#134L. Voets“Boerenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Basse-cour . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#689J. Megens“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#499“Geabstraheerde haan”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Terk’
Coq abstrait . Aquarelle sur papier. Porte une signature Terk.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#512“Oosterse tuin met personages”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening ‘Arie Smit en 2001.
Jardin oriental avec personnages . Technique mixte sur papier. Signature Arie Smit en 2001.No longer availableDim. 47,5 x 43 cmEstimate: € 400 / 600 -
#69L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#9Leon SarteelPeriod: 1882 - 1942“Meisjesportret”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 75 / 100 -
#482“Compositie in zwart en geel”. Inkt en aquarel op papier. Draagt een monogram ‘E.B. en 1960.
Composition en noir et jaune . Encre et aquarelle sur papier. Monogramme d'ours E.B. et 1960.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#2M. Van Lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#359“Bloem”. Geaquarelleerde potloodstudie. Apocrief gesigneerd.
“Fleur”. Dessin au crayon et aquarelle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#764Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#181Alexendre, BelgiumEen geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 500 / 600 -
#417Een doos met gefrankeerde briefkaarten vanaf W.O. I tot begin jaren zestig.
Une boîte de cartes postales estampées de la Première Guerre mondiale au début des années 1960.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#54H. Mary“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#647Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#464Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963“Vlaeykensgang” & “Engelengang - Schoytestraat”. Twee werkjes, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Vlaeykensgang & Engelengang - Schoytestraat . Deux oeuvres, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#531Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509“Koppeltje”. Steensculptuurstudie. Gemonogrammeerd ‘HL’.
Couple . Étude de sculpture sur pierre. Monogrammé HL .No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
Pendule à colonnes en bois incrusté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#728Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 40 / 60

