Other lots by Vekemans
Other lots in this auction
-
#167
Divers massief zilveren serveerbestek, Nederlandse keuren, 2de gehalte met een pollepel (Voorschoten), drie lepels en twee vorken. Datumletters tussen 1944 en 1957.
Divers couverts de service en argent massif, poinçons hollandais, deuxième montant avec une louche (Voorschoten), trois cuillères et deux fourchettes. Lettres de date entre 1944 et 1957.No longer availableDim. 725 g brutEstimate: € 300/350 -
#29Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977
Twee bloemenstillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes florales, huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 34x30 cm34x30 cmEstimate: € 100/150 -
#37
Een paar beeldjes van blauw-wit en verguld porselein.
Une paire de figurines en porcelaine bleue et blanche et dorée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#62L. Ellerman
“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#645Hermes Porcelaine, Paris
Zes kopjes met schoteltjes van meerkleurig porselein met decor “Marqueterie de pierres d’Orient et d’Occident”. Gemerkt.
Six tasses avec soucoupes en porcelaine multicolore à décor "Marqueterie de pierres d'Orient et d'Occident". Marqué.No longer availableDim. Ø: 12 cmH: 6 cmEstimate: € 35/45 -
#581
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45/55 -
#215
Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300/340 -
#32Marguerite PutsaersPeriod: 1868-1946
“Schepen op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires sur l'Escaut pour Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. cmEstimate: € 80/120 -
#285
Een koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal met een zilveren hengsel. Hollandse keuren. Datumletter J voor 1919, garantiebureau Amsterdam.
Biscuit en cristal taillé incolore avec anse en argent. Poinçons hollandais. Lettre date J pour 1919, bureau de garantie Amsterdam.No longer availableDim. 215 gEstimate: € 50/80 -
#495
Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
Une statue d'ancêtre mythique ou hampatong en bois sculpté. Représentation d'une femme avec une langue saillante et un enfant à la poitrine. Bornéo, début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000/2200 -
#404
Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
Une paire de vases en verre mauve, dégâts minimes sur les bords.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35/45 -
#213
Een kleine corpus christi van gebeeldhouwd notenhout. Armen manco. Vlaanderen, XVIde eeuw.
Un petit corpus christi en noyer sculpté. Bras manquent. Flandre, XVIe siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 120/180