Similar lots by type
-
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#717Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Une statue africaine en ébène, non-figurative.No longer availableDim. h:97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#713Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#719Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60 / 80 -
#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#734Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 80 -
#628Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50 / 80 -
#629Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 50 / 80 -
#722Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#773Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#454Capo di MonteEen multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50 / 80 -
#667Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#774Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60 / 80 -
#790Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#749Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#707Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#784Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#649Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#354“Heilige maagd en serpent”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
”La Sainte-Vierge et serpent”. Huile sur panneau. Signature illisible. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#691Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90 / 110 -
#3Victoriaanse wenskaarten op papier en zijde. Voor verjaardagen, Kerstmis, Valentijn enz.
Cartes de voeux sur papier et soie, période Victorienne. Anniversaires, Noël, ...No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#310“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#662Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague Art Déco en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 200 / 300 -
#170Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#498Een maskertje en een wijze met kind van gebeeldhouwd ijzerhout.
Un petit masque et une statue d’un sage avec un enfant en bois de fer sculpté.No longer availableDim. h: 32 en 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#308Fidelio, NapoliEen mandoline, afgewerkt met schildpad.
Une mandoline, finitions en tortue.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 50 / 60 -
#275Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 550 / 650 -
#382Anna BochPeriod: 1848 - 1936“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 60 / 100

