#381
Een uniformpet van de Belgische garde civique. Omstreeks 1900.
#265
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
#422
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
#398
Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.
#563
Een bronzen Boeddha met lamp gemonteerd achteraan.
#181
Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.
Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 180/200 -
#201
Een paar bronzen classicistische vrouwenbustes gemerkt ‘Boy Ft.’
#431
Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.
#174Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Begijnhofstraatje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Rue du Béguinage". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 82 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#374
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#173
Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.
#591
Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80