Other lots in this auction
-
#538Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#520Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van kostbaarheden in cartouches, omgeven door bloemen.
Paire de potiches en porcelaine de Chine décorées d’objets précieux dans des cartouches entourées de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 180 / 200 -
#550Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.
Une table ronde avec plateau en marbre et garnitures en laiton.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Een camera met toebehoren:- Chinon CE-4.- Twee lenzen Chinon- Lens Sony- Zonlichtfilter- Pro Distagon macro lens- Minolta flash
Un appareil photo avec accessoires : - Chinon CE-4. - Deux objectifs Chinon - Lens Sony - Filtre solaire - Objectif macro Pro Distagon - Flash MinoltaNo longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#458Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis chinois en laine noué à la main.No longer availableDim. 330 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680Een smeedijzeren paraplustaander.
Un porte-parapluie en fer forgé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#318Wirel“Bessy”. Een lot van 23 albums. Nummers 1 tot 3, 5 en 6, 9 tot 11, 13 tot 15, 17 en 18, 22 tot 25, 28, 30, 32 tot 34 en 36.
Bessy. Un lot de 23 albums. Numéros 1 à 3, 5 et 6, 9 à 11, 13 à 15, 17 et 18, 22 à 25, 28, 30, 32 à 34 et 36.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#604Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouw met zonnebril”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Firenze, 1978.
Femme aux lunettes de soleil. Huile sur toile. Signée et datée Firenze, 1978.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 150

