Other lots in this auction
-
#250Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une broche en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 19,15 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#176Een blank houten vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en de kroon rijkelijk uitgewerkt met linten en een siervaas
Une vitrine en bois blanc de style hollandais avec trois tiroirs en bas et la couronne richement décorée de rubans et d'un vase décoratif.No longer availableDim. 252 x 166 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#152“De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.
La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#147“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.
Danseuse. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Bruno Zack.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#528Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#436Colt - Special CombatEen CO2 luchtdrukpistool. Model ‘Classic’ (M1911). In originele doos. Kaliber 4.5mm metalen balletjes.
Un pistolet à air comprimé CO2. Modèle 'Classic' (M1911). Dans sa boîte d'origine. Billes métalliques de calibre 4,5 mm.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#632György KadarPeriod: 1912 - 2002“Bloemenvaas”. Een lithografie. Eerste staat. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
Vase à fleurs. Une lithographie. Premier état. Signé à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Een collectie oude camera’s:- Polaroid Land camera automatic 103- Polaroid Flashgun 268.- Pentax PC-55- Balda Werke Jubilette- Le Clic FS40 Fun Shooter- Kodak 35- Kodac Instamatic 100- Kodac Instamatic 355X
Une collection d'anciens appareils photo : - Polaroid Land camera automatic 103 - Polaroid Flashgun 268. - Pentax PC-55 - Balda Werke Jubilette - Le Clic FS40 Fun Shooter - Kodak 35 - Kodac Instamatic 100 - Kodac Instamatic 355XNo longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#65Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquise d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30 / 50 -
#219Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#547Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Un taureau en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. l:52 cmEstimate: € 160 / 180

