#629M. J. Wené“Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Een crackleware frenologiebuste.
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
#618Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.
#695Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#94“Kittens in een nestje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd onder dekader ‘E. Faiet’.
Chatons dans un nid. Huile sur panneau. Signée sous le cadre 'E. Faiet'.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ca 0,08 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 350 / 450 -
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#587G. Thomas, ParisEen kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
#560Een Chinees hardhouten hoekvitrine, versierd met ingelegde versieringen van parelmoer.
#70BuchererEen 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 46,89 gEstimate: € 1100 / 1200