Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
Lapponia Finland

Een 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.

Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.
Dim. 10,10 g
SKU: 2906210055.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #61

    Een gegraveerde en verzilverde bronzen doos in de vorm van een zittende olifant. Cambodjaans werk.

    Boîte en bronze ciselé et argenté en forme d'éléphant assis. Travail cambodgien.
    No longer available
    Dim. L. 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #377

    Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.

    Une petite représentation en bronze de Ganesh. Travail tibétain.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een ovaal gefineerd houten tafeltje, het blad bekleed met parketwerk en het geheel versierd met verguld beslag.

    Une table ovale en bois plaqué, la tablette parquettée et le tout décoré de garnitures dorées.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #135

    “Heilige Helena en Heilige Konstantin”. Een zilveren hanger met icoontje. 85 zolotnik. Gemerkt G.S. 1908-1917.

    Sainte Hélène et Saint Konstantin. Un pendentif en argent avec icône. 85 zolotnik. Marqué G.S. 1908-1917.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #253

    Drie kristallen wijnkaraffen van gekleurd kristal (één stop manco), evenals drie grote gekleurde wijnglazen.

    Trois carafes à vin en cristal coloré (un bouchon manquant), trois grands verres à vin colorés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #247
    Orfèvrerie Elldee

    Een aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.

    Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.

    Trois albums chromos : Liebig, Jaques & Aiglon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #198

    Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.

    Une terrine d'argent 800‰. Aux poinçons.
    No longer available
    Dim. 1642,15 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #691

    Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.

    Un lot de quatre chiens en porcelaine. Différents âges et origines.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #383

    Een lot XVIIIe eeuws porselein, bestaande uit een bord van Imari-porselein, een famille rose bord en een Compagnie des Indes roompotje met dekseltje. Het laatste gerestaureerd.

    Lot de porcelaine du XVIIIe siècle, composé d'une assiette en porcelaine Imari, d'une assiette Famille rose et d'un pot à crème Compagnie des Indes avec couvercle. Ce dernier restauré.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #683
    Laderier

    Een verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.

    Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More