Other lots in this auction
-
#228Een paar grote Delftse schotels van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor en waarbij één met gele rand.
Paire de grands plats en faïence de Delft bleu et blanc, ornés d'un décor floral et un à bord jaune.No longer availableDim. Ø 41 - 42 cmEstimate: € 80 / 140 -
#17Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
Figurine de Vénus en métal (dégâts et manquants divers).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#604“Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Paysage d‘hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Een ronde Engelse boekenstandaard.
Un présentoir à livres anglais rond.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Twee vintage glazen hoektafeltjes.
Deux tables d'angle vintage en verre.No longer availableDim. 30 x 69 x 37 & 33 x 72 x 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#467Een vierhoekige vaas van Chinees porselein met een reliëfdecor van bloemen en vogels op een donkerblauw glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase quadrangulaire en porcelaine de Chine à décor en relief de fleurs et d'oiseaux sur glaçure bleu foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30 / 50 -
#211DelvauxEen bordeaux lederen ceintuur met stofzakje. Maat 95.
Ceinture en cuir bordeaux avec sachet. Taille 95.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#203DelvauxEen blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.
Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 360 / 400 -
#19“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage romantique”. Une miniature peinte à la main. Signée de manière illisible.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697“Moo Zoo”; “The Moozart moment”; “Americaow the beautiful” & “Moocho amor”. Vier koeien uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Drie porseleinen en één van kunststof.
Moo Zoo; Le moment Moozart; Americaow the beautiful & Moocho amor. Quatre vaches de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Trois porcelaines et un plastique .No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#523Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400

