#299Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Vissersboten in de haven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/350 buiten de plaat.
#632Ben Vermaelen“Stilleven met hortensia’s”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#223Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#562“Krijgers”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Guerriers . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 14 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een houten keukentafel met grijsgepatineerde poten.
Une table de cuisine en bois avec pieds patinés gris.No longer availableDim. 90 x 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#479“Damesportret”. Olieverf op doek. Op de verso toegeschreven. Genève.
Portrait de femme . Huile sur toile. Attribuée au dos. Genève.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#279Retsen“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableDim. 42 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Une table en argent avec des récipients en cristal et deux cuillères. Peut-être en Autriche ou en Allemagne. 812 ‰. 590 grammes brut (avec cristal).No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200 / 240