Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.

Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.

Un pendentif en or jaune 14 carats avec une pièce en or jaune 22 carats. Elizabeth II.
Dim. 9,32 g
SKU: 2505210536.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #536
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #682

    Een lot van zes antieke architecturale gravures.

    Un lot de six gravures architecturales anciennes.
    No longer available
    Dim. 29 x 18,5 cm - 29 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #318
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en cristal incolore taillé, l'un avec une monture en laiton doré. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #284
    Jan Vanriet
    Period: °1948

    “Lenin in Antwerpen”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1992 achteraan.

    Lénine à Anvers . Technique mixte. Signé et daté 1992 au dos.
    No longer available
    Dim. 21 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #216

    Een eikenhouten bureautafel op balusterpoten met drie laden in de gordel en met kalfslederen blad. Met bijpassende stoel.

    Un bureau en chêne sur pieds balustre avec trois tiroirs dans la ceinture et plateau en cuir de veau. Avec chaise assortie.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #19
    Praeting

    “In de tuin”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd 5/8 buiten de plaat.

    Dans le jardin . Lithographie. Signée, datée 1978 et numérotée 5/8 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #429
    J.G. Bierwerts

    “Kettervervolging”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    Persécution des hérétiques . Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #247
    Val Saint Lambert

    Grote coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 12/75.

    Grande coupe de cristal taillé, partiellement colorée en bleu dans la masse. Marquée et n ° 12/75.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #46

    Een klein gefineerd rond bijzettafeltje met vier laden en met ingelegd biesje versierd.

    Petite table d'appoint ronde en placage à quatre tiroirs et décorée de traits incrustés.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm h: 63 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #327

    Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.

    Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #568

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #263

    Een slagtand in een koperen montuur in de vorm van plantenranken. Begin XXe eeuw.

    Une défense dans une monture en cuivre en forme de vrilles végétales. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #98

    Een uitgestoken houten Bacchus.

    Un Bacchus en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More