Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.

Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.

Un pendentif en or jaune 14 carats avec une pièce en or jaune 22 carats. Elizabeth II.
Dim. 9,32 g
SKU: 2505210536.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #536
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #418

    Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.

    Un ancien Bouddha thaïlandais, doré à la feuille d'or.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #631

    Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.

    Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #408

    Een zittende Thaise Boeddha met sporen van verguldsel.

    Un Bouddha thaï assis avec des traces de dorure.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #645

    Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.

    Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #187

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 297 x 210 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #236

    Drie stroken Oosters patchwork met personages.

    Trois bandes de patchwork oriental avec des personnages.
    No longer available
    Dim. 140 & 130 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Een gecapitonneerd crapaudzeteltje.

    Un siège crapaud capitonné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #158
    Amphora, Czechoslovakia

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence à décor en relief émaillé multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #82

    O.L.Vrouw van eeuwige bijstand. Een devotieplaat achter glas. Kleine letsels.

    Notre-Dame de l'Eternel Assistance. Une planche de dévotion derrière une vitre. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #365
    Kosta Boda

    Een designschaal van kleurloos Zweeds kristal, model 77710 naar ontwerp van Goran Warff.

    Un bol design en cristal suédois incolore, modèle 77710 d'après un dessin de Goran Warff.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.

    Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #612
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    Cerf dans la nature . Huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More