Other lots in this auction
-
#57Roger PintensPeriod: °1954
Een sierstuk van kunstsmeedwerk. Gesigneerd.
Une pièce décorative en fer forgé. Signée.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#242Jean Beernaert
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche dans le port. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 50 / 70 -
#584
“Rembrandt”. Een lithografie in de stijl van Warhol.
“Rembrandt”. Lithographie de style Warhol.No longer availableDim. 33 X 52 cmEstimate: € 50 / 100 -
#37
“Vrouwelijk naakt met ster”. Een bronzen beeldje op roze marmeren voetstukje. Tijdperk art nouveau.
“Navire féminin avec étoile”. Une statue en bronze sur un socle en marbre rose. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#575
Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.
Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.No longer availableDim. 91 x 62 x 31 cmEstimate: € 60 / 1500 -
#703
Een luchter van glas en koper met kristallen pendeloques in Régencestijl.
Lustre en verre et cuivre avec pendeloques en cristal de style Régence.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Alhlborn
Een elektrisch orgel met diverse registers, dubbel klavier en afsluitbaar. Met bijhorende bank.
Un orgue électrique avec divers jeux, double clavier et fermoir. Avec banc assorti.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 400 -
#206
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#360
Een 18 K geelgouden trouwring en 18 K geelgouden bloemvormige ring bezet met fantasiestenen. (één steentje ontbreekt).
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague en forme de fleur en or jaune 18 carats serties de pierres fantaisie (il manque une pierre).No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 100 / 130 -
#203
Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.
Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.No longer availableDim. l: 15 cm 307,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#366Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#458
Grote bowl van Imari porselein. Japan, XIXde eeuw (haarscheur in de bodem).
Grand bol en porcelaine Imari. Japon, XIXème siècle (cheveu dans le fond).No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 60 / 100