#154Leon EngelenPeriod: °1943“Varkens in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. En met door de kunstenaar gesigneerd begeleidend boek.
"Les cochons dans l'étable". Huile sur toile. Signée. Et avec livre d'accompagnement signé par l'artiste.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 350 / 450 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,61 ct. en een grote parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 0,61 ct et d'une grosse perle.No longer availableDim. 7,90 g Ø 1,3 cmEstimate: € 550 / 650 -
#347Pinton, arte sacra in porcellana“Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.
« Notre-Dame de Lourdes et Bernadette ». Deux figurines en porcelaine multicolore et biscuit. Travail italien.No longer availableDim. H.43 cm & 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#115Val Saint-LambertEen paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#67Een aardewerken dekselvaas met decor van herten. Op voet.
#509Jos De SwertsEen lot van tien affiches waaronder: Twee ingelijste posters van de ijzerbedevaart uit 1938 en 1939 (29 x 19 cm), Een affiche van de Guldensporenviering van de stad Antwerpen uit 1953, een affiche van de ijzerbedevaart uit 1931 ( 90 x 65 cm), een affiche van VZW VOS uit 1938, een grote affiche van de ijzerbedevaart uit 1938 en een kopie van Merksem Kleine kermis 1938, twee affiches van Merksem kermis uit 1937 en een kleine affiche van de ijzerbedevaart uit 1940.
#76Een aardewerken amfoor in smeedijzeren staander.
Amphore en faïence sur socle en fer forgé.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 240