#220Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van Christus.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#828Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
#194Jef Van Leemputten“Koets met twee paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char avec deux chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#399Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#1Royal CopenhagenEen paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.
Deux sifflets en porcelaine polychrome en forme d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 9,5 cmEstimate: € 20 / 25