Other lots in this auction
-
#771
Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#546
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. 92 x 190 cmEstimate: € 200 / 300 -
#726Milas
Een handgeknoopte Turkse kelim van wol.
Kilim turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 192 x 157 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118
Een vaas mauve glas met een verguld art nouveau decor. Omstreeks 1900.
Un vase en verre mauve avec une décoration style Art Déco doré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 140 / 160 -
#234
Vaandel met een afbeelding van Christus. XIXe eeuw. Slijtage. Met een verguld en gebeeldhouwd houten drager.
Une bannière avec une représentation du Christ. XIXième siècle. Usures. Le porte-bannière en bois sculpté et dorures.No longer availableDim. 225 x 145 cmEstimate: € 300 / 500 -
#27
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#191
Een XIXe eeuws harnas op een houten voetstuk. Compleet met slagzwaard.
Un harnais en fer forgé du XIXième siècle, sur socle en bois. Complet avec glaive.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#198
Een paar negenhoekige kandelaars op ronde voet. De basis met Franse keuren van omstreeks 1800, 800‰. De bovenkant vermoedelijk jonger van omstreeks 1880. Bruto 1260 gram.
Une paire de chandeliers à neuf côtes sur pieds ronds. La base avec poinçons français vers 1800, 800‰. Le dessus plus récent, +- 1880, 1260 grammes brut.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#548
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#692J. Roels
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#737
Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.No longer availableEstimate: € 150 / 180