Other lots in this auction
-
#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
Un grand candélabre en cuivre argenté monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/100 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#530Dinh Van Paris
Een halssnoer bezet met parels en 18 karaats geel gouden bolletjes en slot. (te herstellen).
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400/500 -
#360
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#205
Een lot verschillende zilveren munten. Waaronder Victorio Emanuele van 5 Lire. 1874. 900‰. 25 g. En 21 munten van Leopold II. 5 frank. 900‰. 9 van 1873. 2 van 1874. 6 van 1870. 2 van 1869. 1 van 1869 met F. en 1 van 1868.
Un lot de pièces en argent divers. Entre-autre une pièce de 5 Lire Victorio Emanuele, 1874, 900 ‰. 21 pièces de 5 Francs Léopold II, 900 ‰. 9 pièces de 1873. 2 pièces de 1874. 6 pièces de 1870. 1 pièce de 1869 F et une de 1868.No longer availableDim. ± 550 gEstimate: € 320/380 -
#490
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Éraflure sur le verre.No longer availableDim. 82,88 gEstimate: € 500/600 -
#244
“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750/1000 -
#446
Een mahoniehouten stoel met gesculpteerde rug in neogotische stijl. Tijdperk Napoleon III.
Une chaise en acajou, dos sculpté. Style Néogothique. Période Napoléon III.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#765
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300/400 -
#769
Een paar Chinese dekselvazen in blauw/wit porselein met voorstellingen van draken en fantasiedieren.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, représentations de dragons et d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#577
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80/120 -
#208Auguste Moreau
“Amors met kruik”. Twee beeldjes van verzilverd brons op marmeren voetstukjes. Gesigneerd.
”Amours et cruche”. Deux statues en bronze argenté sur socles en marbre. Signées.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 650/700