Other lots in this auction
-
#649
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#704Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Platteland bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Campagne au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#286
Een eikenhouten gatelegtafel met twee laden.
Table gateleg en chêne avec deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 75 x 165 cmEstimate: € 120/200 -
#480
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,87 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,87 ct.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900/1000 -
#631Hypolitte Van den Bossche
“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#638
Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120/200 -
#644
Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#5
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een kruisje van 18 karaats wit en geel goud.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une croix en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,35 gEstimate: € 130/150 -
#390Pontiac, Longines en Rutis
Vier verschillende roestvrij stalen horloges.
Quatre différentes montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#580
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et deux perles.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 550/650 -
#188Comblain, Liège/
Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mmNo longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 240/360 -
#28Limoges, France
Een lot meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit een langwerpige schotel, een kopje op schoteltje, een hoornvaasje en een dekselvaas met Imari-decor.
Lot de porcelaines de Limoges polychromes comprenant un plat allongé, une tasse et soucoupe, un vase cornet et un vase couvert à décor Imari.No longer availableDim. h: 35 & l: 38 cmEstimate: € 30/40