Other lots in this auction
-
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#686
Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771
Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.No longer availableDim. 80 x 60 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#366
Een mahoniehouten armstoel met een lier in de rug.
Fauteuil en acajou, dossier orné d’une lyre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#89L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 58 x 49 & 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#431
Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.
Coffret à bijoux en bronze en forme d’une bourse aux monnaies.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222
Een grote Maria-Theresialuchter met tien lichtarmen, versierd met meerkleurige glazen bloempjes, peertjes en druiventrossen.
Grand lustre Marie-Thérèse avec dix lumières, décoré de fleurs, poires et raisins en verre multicolore.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#313Christofle, France
Een verzilverd metalen koffie- en theestel, bestaande uit een koffiepot, theepot, roomkannetje en suikerpot met -lepel.
Service à café et à thé en métal argenté comprenant cafetière, théière, pot à lait et sucrier avec cuillère.No longer availableDim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 350 / 450 -
#622
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#324Jacques G.L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950
“Landschap met het Kasteel van Heusden met diverse figuren en ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage avec le château de Heusden avec plusieurs personnages et cavaliers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#308
Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905
“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250 / 350