Lot de cinq paires de boutons de manchettes et une épingle à cravate dans leurs boîtes d’origine, ainsi que deux épingles dont une en vermeil.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#613
Bronzen carrouselpaard.
#659
Een paar vierkante metalen plantenbakken.
#732
Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
#674
“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
“Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#469Marcel Mijlemans
“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#607
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
#616
#554
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#553
Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#615
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 240/260