#29Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
#485Terracotta figuur. Rood patina.
Figure en terre cuite à patine rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982“Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#346Een reeks van acht witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl met roze bekleding.
Suite de huit chaises à patine blanche de style Louis XVI à couverture rose.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238“Moeder en kind”. Een houten beeld.
#669Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een gietijzeren kolenbak.
#651Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
#386Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
#681Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100