Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.

Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.

Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.
Dim. 7,56 g
SKU: 2508200055.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #79

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #625

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671
    Alexendre, Belgium

    Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.

    Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #338

    Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.

    Trois différents clowns en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #469
    Marcel Mijlemans

    “Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #67

    Een tinnen kraantjeskan met origineel komfoortje in koper. Rococo, tweede helft XVIIIe eeuw.

    “Kraantjeskan” avec réchaud d’origine en cuivre. Epoque Rococo.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #578

    “Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.

    “Nu féminin”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre de Chana Orloff de 1925.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #480

    Twee verschillende te herstellen zakhorloges van zilver 800°%.

    Deux différentes montres de poches à réparer. Argent 800/1000.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #700

    Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.

    Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #791

    Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.

    Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167

    “Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.

    “Garçon au cerceau”. Sculpture en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
  • #180

    Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de gousset en or jaune 14 K
    No longer available
    Dim. 90,27 g 5 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More