#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#312“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450 / 1650 -
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#693Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
#745Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
#388Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
#783F. Delannay-Bouillon à BruxellesEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
Une coquille en verre Murano.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50