#615Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.
#283“La vapeur”. Een allegorisch beeld van bruingepatineerd zamak op een een rood marmeren voetstuk. Naar een werk van Laurent Charles. XIXe eeuw.
#557Een Chinees houten tafelschermpje met een gesculpteerde plaquette van schildpad.
Un paravent de table en bois chinois à plaquette sculptée en tortue.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#775Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200 -
#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
#666Een paar beige langgerekte struisvogellederen stoelen.
Une paire de chaises longues en cuir d’autruche beige.No longer availableEstimate: € 80 / 120