Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale kwarts.

“Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale kwarts.

Une bague en or jaune 14 ct. sertie d’un quartz ovale.
Dim. 3,77 g
SKU: 2808180025.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #25
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #278

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base, trois cloches.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #274

    Een bloemenstilleven op zijde. Kleine scheur en vochtschade. Omstreeks 1900.

    Nature morte aux fleurs en soie. Petite fissure et tâches d’humidité. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #149

    Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #180

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #78

    “Les roses”. Een beeld van zamak naar een werk van Charles Lévy. Beschadiging.

    “Les roses”. Sculpture en régule d’après Charles Lévy. Dégât.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #804

    Een reeks van zes wijnglazen van geslepen rood Boheems kristal. We voegen er drie kleurloze glazen karaffen aan toe.

    Une série de six verres à vin en cristal de Bohème rouge taillé. Nous ajoutons trois carafes incolores.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411
    Lalique Paris

    Een ronde kristallen coupe met vogeltjes in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Une coupe ronde en cristal avec des oiseaux en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #557

    Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.

    Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #734

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #69
    Geo Ten Berge

    “Groene kade, Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Als voorontwerp voor een ets.

    “Quai vert, Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée. Croquis pour une eau-forte.
    No longer available
    Dim. 37 x 51 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #271

    Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #783

    Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.

    Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 26 / 30
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More