Other lots in this auction
-
#724L. Van Tolhuyzen
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#357
Twee rieten vissersmanden met draagriem.
Deux corbeilles de pêcheur en osier, avec ceintures.No longer availableDim. h: 20 en 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117
Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.
Coupe sur piédouche en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 28 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Ruscha
Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 42 / 48 -
#104
Een paar nachtelijke landschappen op paneel. Gemonogrammeerd.
Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#631
Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#236
Een tweeledige hoge Engelse ladenkast met mahoniehoutfineer met zes grote en twee kleine laden.
Meuble à deux corps anglais de type chest-on-chest en placage d’acajou, ouvrant à six grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 184 x 110 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#171
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 500 -
#595
Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 228 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#402
Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 70