Other lots in this auction
-
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#22“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#261Christofle, FranceEen lot van zes verzilverd metalen onderzetters voor glazen en één voor een fles. In originele doosjes.
Lot de six sous-verre en métal argenté et un dessous de bouteille. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 120 / 150 -
#86Een over het geheel gemarquetteerde tafel op centrale poot, het blad versierd met geometrisch stermotief. XIXe eeuw.
Table marquetée sur pied central, tablette décorée d’une étoile géométrique.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 50 / 80 -
#360Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#18Een kleurloos kristallen schenkkan in Lodewijk XV-stijl met verzilverde monturen.
Verseuse en cristal incolore de style Louis XV aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,50 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#665Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#452Guillaume Roger“Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Composition moderne”. Lithographie. Signée, numérotée 18/50 et datée ‘93 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 43,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een gesculpteerde Régence armstoel met gecanneerde zit en rug. XVIIIe eeuw.
Fauteuil Régence en bois sculpté et à siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#454Luk HostePeriod: °1953“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène des Cigares du Pharaon. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150




