Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.
Dim. 12,43 g
SKU: 1804230150.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #339
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #96

    Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).

    A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).
    No longer available
    Dim. 79 x 130 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #281
    Royal Dux

    Een porseleinen Royal Dux vaas met beeldje van dame en 2 honden. Onderaan gemerkt 1851. Lichte schilfer onderaan.

    A porcelain Royal Dux vase with a figurine of a lady and 2 dogs. Marked 1851 at the bottom. Light flake at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 16 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #144
    Pablo Picasso

    “De schilder” & “Het atelier”. Een paar etsen op papier, buiten de plaat gesigneerd “Picasso”.

    “The Painter” & “The Studio”. A pair of etchings on paper, signed "Picasso" outside the plate.
    No longer available
    Dim. 16 x 11 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #82
    Geert Huyben

    “Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.

    “View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.

    Lot of Chinese and Japanese porcelain with three teacups, one of which has a lid, a saucer and a blue and white dessert plate decorated with a flowering tea tree. XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 7-22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #355
    National

    “Juice-King.” Aluminium Fruitpers.

    "Juice King." Aluminum Fruit Press.
    No longer available
    Dim. h 21,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #459
    Maurits Van Saene

    “Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 30
    Estimate: € 400 / 600
  • #570
    Raymond Weil Geneve

    Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.

    Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #686

    Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.

    A wooden telephone table with 2 book stands.
    No longer available
    Dim. 74 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #152
    Louis Thevenet
    Period: 1874 - 1930

    “Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.

    "Interior with a view". Oil on canvas. Signed and dated 1924 lower right, on the back a round monogram TL. Small restoration.
    No longer available
    Dim. 75 x 59 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #346

    Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.

    A mahogany folding table on wheels.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 40 / 70
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More